Тим за каријерно вођење и професионалну оријентацију у сарадњи са Економским факултетом из Крагујевца организoвао је предавање на тему: БЕСПЛАТНЕ АКЦИЈЕ И ДИВИДЕНДНА ПОЛИТИКА АКЦИОНАРСКИХ ДРУШТАВА.
Предавање је одржано у уторак, 25. фебруара 2014. године са почетком у 12:45, у учионици број 11, у Економској школи.
Предавање су одржали Немања Карапавловић, асистент на Економском факултету у Крагујевцу и бивши ученик Економске школе и колега Драган Стојковић, такође асистент на Економском факултету.
Информисање на берзи

Предавању су присуствовали заинтересовани ученици из свих разреда, а највише је било матураната. За њих је одржана кратка презентација факултета, коју је припремила студенткиња Славица Катанић, такође бивша ученица Економске школе у Чачку.
Такође, велики број колега је посетио предавање.
На крају предавања, гости из Крагујевца су наградили ученицу, која је међу присутним ђацима имала просек 5.00 вредном књигом ''Трагови прошлости'' која описује и сликовито представља развој берзи у нашој земљи кроз историју. Књига је припала Марији Јефтић.
Тим за професионалну оријентацију и каријерно вођење