Оцена корисника:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

У уторак 10. маја у Ужицу је одржан сајам виртуелних предузећа Економских школа  из Црне Горе, Босне и Херцеговине и Србије.  На сајму се представило 24 виртуелне компаније из области трговине, банкарства, туризма  и осигурања.

Економску школу из Чачка представљали су ученици одељења III/6, Маријана Новичић, Сузана Лужанин, Драгана Обрадовић, Јована Ђорђевић, Тијана Ћурчић, Марија Рајић и Тодор Трифуновић, уз менторство професорке Данијеле Рвовић, и на сајму су  представили своје виртуелно предузеће Брашњава дружина.

20160510 101317

Рад ученика оцењивала је стручна комисија коју су чинили представници привреде и високошколских  установа из Ужица. И поред велике конкуренције, прво место у укупном пласману освојило је  виртуелно предузеће Брашњава дружина из Економске школе Чачак.

20160510 163258

Економску школу из Чачка представљали су ученици одељења III/6Маријана Новичић, Сузана Лужанин, Драгана Обрадовић, Јована Ђорђевић, Тијана Ћурчић, Марија Рајић и Тодор Трифуновић, уз менторство професорке Данијеле Рвовић, и на сајму су  представили своје виртуелно предузеће Брашњава дружина.

20160510 101317

Ученици су на овај начин успешно представили  практична знања из рачуноводства, банкарства, трговине, пословне комуникације и вештина успешне презентације, чиме су показали да су потпуно спремни за рад у реалним предузећима.

20160510 163450

Данијела Рвовић