У петак, 14. децембра 2018. године, изабрани ученици трећег и четвртог разреда, посетили су Економски факултет у Београду. Ученици су бирани на основу анкете коју је спровео факултет.

Посета економском факултету 2018

На факултету добродошлицу ученицима пожелела је продекан и проф. др Емилија Манић, координатор за сарадњу са средњим школама на Економском факултету Универзитета у Београду. У свом обраћању госпођа Емилија је истакла квалитет студената који долазе из Економске школе, као и велики број студената из Чачка.

У оквиру припремљеног програма ђацима су се обратили и садашњи студенти, који су кроз „Панел дискусију“, одговорали на често постављана питања будућих студената који планирају да упишу факултет.

Најзанимљивији део програма био је одабран блок реклама које су студенти припремили. На крају планираног програма ученици су обишли просторије факултета.

Селена Јањић

Павле Брковић