Извештај са сајма Ученичких компанија

Оцена корисника:  5 / 5

IMG 20240327 102333

Ученице Економске школе учествовале су 27. марта 2024. године на сајму Ученичких компанија у организацији Достигнућа младих у Крагујевцу. Нашу школу представљале су ученице: Николина Шипетић 2/4, Јана Петровић 2/4, Ања Пејица 2/4, Николина Симоновић 2/4 и Дарија Шен 1/6, са менторком професорком Аном Спасојевић.

Ученичка компанија ЕкоПеп бави се производњом и продајом еколошких пепељара са циљем да се допринесе заштити животне средине смањењем бацања опушака свуда око нас. Ученице су током рада на компанији: осмислиле производ, назив, визуелни идентитет, написале компанијски извештај, уредиле штанд, направиле производе, инстаграм компаније, обављале продају на сајму и разговоре са стручним жиријем. Том приликом су примениле дигиталне, комуникативне и многе друге вештине.

Менторка компаније ЕкоПеп Ана Спасојевић

IMG 20240327 102449