ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТАТИСТИКЕ

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Школско такмичење из предмета статистика одржано је 05.03.2013. године. Право учешћа на такмичењу имали су редовни ученици четвртог разреда из подручја рада економија, право и администрација. Седам ученика се такмичило израдом такмичарског задатка чији је садржај одговарао наставном плану и програму предмета статистика за трећи и четврти разред економске, правно-биротехничке и угоститељско-туристичке школе.
Највећи број бодова на такмичарском задатку имала је ученица: Вуковић Ана одељење IV2, 56 поена од укупно 62, и тиме стекла право на учествовање на Републичком такмичењу из статистике које ће се одржати 12. и 13. 04. 2013. године у организацији Економско-трговинске школе Шабац.