Списак ученика одељења 1/1 економски техничар можете преузети овде

Списак ученика одељења 1/2 економски техничар можете преузети овде

Списак ученика одељења 1/4 смер комерцијалиста можете преузети овде

Списак ученика одељења 1/5 смер финансијско-рачуноводствени техничар можете преузети овде

Списак ученика одељења 1/6 смер финансијско-рачуноводствени техничар можете преузети овде

Списак ученика одељења 1/7 смер трговац можете преузети овде

Ученицима непарне смене настава почиње у 7,30, а парне у 13,30 у петак 1.9.2023.

СРЕЋАН ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ И ДОБРО НАМ ДОШЛИ!

ПЛАТФОРМА „ЧУВАМ ТЕ“

Будући да је 19. маја 2023. године почео са радом електронски систем пријаве насиља за грађане, надлежне органе и установе у оквиру Националне платформе „Чувам те“, коју је формирала Влада Републике Србије ради превенирања насиља које укључује децу, прослеђујемо допис како би све образовно-васпитне установе путем Националне платформе пријављивале трећи ниво насиља Министарству просвете, односно надлежној школској управи, а у складу са прописаним процедурама.

Поткатегорије