Ученици и професори Економске школе Чачак су у периоду од 25. марта до 29. марта, у хуманитарној акцији прикупљања новчане помоћи за оболелу суграђанку и другарицу Мину, прикупили износ од 111.190 динара.

Хуманитарној помоћи се одазвало 26 одељења, као и професори школе.

Захваљујемо се свима на учешћу, а посебно похваљујемо одељења I-1, I-2, II-3 и II-4.
Мина је рођена 2003. године и до пре два месеца је била здраво дете. Пре два месеца је прекинуто изненадном болешћу. Дијагностикован јој је тежак облик стечене апластичне анемије. Предлог је да се лечење настави у Италији.
Омогућимо Мини средства за хитан одлазак у Италију, јер је време пресудан фактор код ове болести.
Мини можете помоћи уплатом на текући рачун у Интеза банци или СМС-ом - упишете 625 и пошаљете на 3030.
Дејан Златић