ЗАНИМЉИВО ПРЕДАВАЊЕ

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Ученици и професори Економске школе су у четврак, 7. XI 2013. присуствовали занимљивом предавању НАЈГОРИ И НАЈСВЕТЛИЈИ ТРЕНУЦИ СРПСКЕ ИСТОРИЈЕ које је припремио др Предраг Марковић, некадашњи победник КВИСКОТЕКЕ. У Дому културе у 19 и 30 часова је било око стотину људи који су врло надахнуто предавање пажљиво пратили. Почев од 1371. и Маричке битке предавач је стигао до наших дана. У духовитом  и занимљивом причању схватили смо колико и зашто смо били моћни у средњем веку, шта је био Мехмед паша Соколовић и како су паметни сељаци правили хидроелектране у XIX веку, на својим имањима.Предавање је завршено позитивним мишљењем о нама самима, уз наговештај, да је неопходно да знамо шта чини наш национални идентитет.