Извештај са школског такмичења из Основа економије

На школском такмичењу из Основа економије ученика првог и другог разреда одржаног 13.06.2019.године учествовало је укупно 33 ученика одељења 1/1, 1/2, 2/1 и 2/2.

Прва три места код првака су освојили :

1. Ана Марковић 1/1

2. Сузана Марковић 1/2

2. Кристина Петровић 1/2

3. Јана Стаменковић 1/1

3. Лена Поповић 1/1

3. Милица Анђелић 1/2

Прва три места код другака освојили су :

1. Душица Парезановић 2/1

2. Александра Драгићевић 2/1

3. Милица Радојевић 2/1

Павле Брковић

Школско такмичење из рачуноводства

Школско такмичење из рачуноводства на коме су учествовали ученици прва три разреда смерова економски техничар и финансијски администратор. Укупно је учествовало 33 такмичара.

рачун

НАЦИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ ПОСЛОВНИ ИЗАЗОВ

Након три године, ове школске године поново смо имали представника школе на Националном такмичењу ''Пословни изазов''.

То су биле ученице одељења 46: Исидора Петровић и Наталија Панић.

Isidorin tim

Регионално такмичење ''ПОСЛОВНИ ИЗАЗОВ'' 2018.

Већ девет година заредом, како организација ''Достигнућа младих'' организује такмичење у развоју бизнис идеја ''Пословни изазов''. До прошле године, школе су се такмичиле на четири регионална такмичења, при чему је домаћин једног од такмичења и град Чачак. Од ове године број регионалних такмичења је већи, јер расте интересовање за учешће међу школама из Србије.

Natalija Panic I mesto2018 19