Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

У среду, 29. X 2014. године преко сто осамдесет ученика Економске школе је, заједно са професорима српског језика и књижевности, посетило Сајам књига у Београду. Из Чачка се кренуло у 800 часова, на Сајму књига било после 1100, за Чачак пошло у 1700, а стигло у град око 2000. Ученици су били одговорни, поштовали договорена времена и посета поменутој минифестацији је прошла без икаквих проблема. Сви посетиоци су могли видети одличан штанд Кине која је овогодишњи гост. Њихов штанд је дивна изложба о путу штампе од XXI века пре нове ере па до ових дана. На разним местима су биле промоције књига, културне трибине. Актуелни књижевници су потписивали своја и тумачили туђа дела. Посета је била оаза  лепих речи, књига и штандова бројних издавачких кућа.